上晝大家都攪完驗身, 中午十二點幾, 響太子"和花亭"食過午飯, 之後乘火車到落馬洲過關, 過關後即乘深圳地鉄往"華強路站",路線係咁: =>>"福田口岸站" 上車> "會展中心"站 轉車>"華強路站"下車, 車費盛惠每人RMB$3.
blog.yahoo.com